Novinky

 Jarní novinka v Salonu Helena - Hydratační nanopistole

Princip fungování hydratační nano pistole
Vysoce účinná kosmetická pomůcka pro okamžitou hydrataci pleti. Násobně zvyšuje účinnost klasických hydratačních přípravků na vodní bázi. Během několika sekund poskytnete vaší pleti dostatečnou vlhkost. Použití je vhodné pro všechny typy pleti. Kosmetický přístroj pracuje s atomizérem nové generace. Tekutina putuje ze zásobníku přímo do atomizéru, který štěpí molekuly roztoku na velikost nanočástic. Atomizér promění hydratační přípravek na ionizovanou nano mlhu. Nově vzniklé částečky kapaliny mají menší velikost než samotný kožní pór. Hydratační přípravek tak snadno pronikne přes horní vrstvu pleti. Dochází k okamžité hydrataci pleti s maximálním účinkem! Ošetření nanopistolí je velmi příjemné - "živá voda pro vaši pokožku".

Svatý grál kosmetiky: Pleťová séra. Uberou pár let,vyzkoušeno v Salonu Helena i při domácí péči

Sérum je mezikrokem po čištění pleti a před nanesením pleťového krému. Pokud ho ještě nevlastníte, rychle tento prohřešek napravte, jde o výrobek, který dodá vaší pleti to, co potřebuje, ovšem v koncentrované dávce! A navíc je můžete střídat podle potřeby (nebo i vrstvit). Ať už řešíte vrásky, suchou pleť, pupínky nebo pigmentové skvrny, tihle silní pomocníci vás podrží.

Naše nejoblíbenější sérum pro všechny typy pleti (kromě aknózní) a věkové kategorie Kyselina hyaluronová - živá voda pro vaši pokožku.

Používání je velmi snadné - cca 4kapky pod váš oblíbený noční krém a běhěm týdne uvidíte první výsledky. Za měsíc bude pleť viditelně projasněná, vypnutá a viditelně omlazená.

 

Chromoterapie neboli terapie barvami

Světlo a barvy na nás působí velmi intensivně, i když si toho mnohdy nejsme vědomi. Mají na lidské tělo i psychiku celou řadu blahodárných účinků, což bylo prokázáno při léčbě psychických i fyzických onemocnění.

Proč tedy nevyužívat to, co se osvědčilo v medicíně, také v kosmetické péči?

Aplikace chromoterapie velmi výrazně zesiluje účinky kosmetické péče a činí ji mnohem komplexnější. Energetické impulzy barevného světla mohou odstranit celou řadu nepravidelností v chování a vibracích kožních buněk, a napravit tak nejrůznější funkční poruchy.

Je prokázáno, že každá barva světla působí na pokožku jinak a přináší výrazné kosmetické účinky jako například omlazení pleti, zklidnění podráždění, podpora pružnosti kůže a další.

Na tělesné a duševní úrovni pak elektromagnetické vlnění světla vyvažuje energii v našem těle: klidní a uvolňuje, napomáhá dokonalejší relaxaci či naopak aktivuje tělo i mysl.

Chromoterapie nejen posílí celkový účinek kosmetické péče, ale také činí z ošetření velmi příjemný zážitek a napomáhá celkové harmonizaci těla a duše.

 

PHOTONIC

je kosmetický přístroj pro ošetření pleti chromoterapií. Tři barvy světla, které tento přístroj využívá, nám umožňuje provádět efektivní a bezpečnou fototerapii. Světelná terapie napomáhá pleti získat optimální kondici a mladiství vzhled.

VÝSLEDKY PRAVIDELNÉHO POUŽÍVÁNÍ PŘÍSTROJE PHOTONIC JSOU:

 • redukce vrásek
 • vyhlazení jemných výrazových linek
 • rozjasnění pleti
 • zesvětlení pigmentových skvrn
 • zmírnění akné
 • protizánětlivé účinky

BAREVNÉ SVĚTLO A JEJICH ÚČINKY

ČERVENÉ SVĚTLO

KOSMETICKÝ ÚČINEK

Červené světlo o vlnové délce 622±5 nm má schopnost pronikat do hlubších vrstev pokožky. Aktivuje fibroblasty, urychluje metabolismus kožních buněk a podporuje obnovu kolagenových vláken. Při pravidelné aplikaci postupně vyhladí vrásky a jemné výrazové linky. Účinně také mírní vrásky pod očima. Přináší pleti pružnost a zářivý vzhled.

CELKOVÝ STAV

Povzbuzuje nervovou soustavu, dodává energii tělu i mysli, napomáhá překonat únavu a stavy skleslosti.

MODRÉ SVĚTLO

KOSMETICKÝ ÚČINEK

Modré světlo o vlnové délce 467±5 nm se vyznačuje antiseptickým účinkem. Mírní tedy zánět a reguluje rovnováhu tekutin a mazotok. Celkově klidní a mírní projevy akné, lupenky či ekzému. Navrací pleti zdravý vzhled.

CELKOVÝ STAV

Napomáhá k lepšímu spánku. Přináší klid a vyrovnanost. Otvírá mysl, aby byla přístupná inspiraci a intuici. Je vhodné při stresu a nespavosti.

ŽLUTÉ SVĚTLO

KOSMETICKÝ ÚČINEK

Žluté světlo o vlnové délce 580±3 nm je velmi jemné a speciálně vhodné pro citlivé typy pleti.Šetrně stimuluje lymfatický a nervový systém, zvyšuje kožní imunitu a snižuje přecitlivělost pleti. Při pravidelném používání oživí pohaslou pleť a napomáhá zesvětlení pigmentových skvrn. Celkově pokožku rozzáří.

CELKOVÝ STAV

Stimuluje aktivitu mozku, povzbuzuje paměť, napomáhá zlepšit koncentraci. Přináší úlevu v období smutku a duševní nepohody.

 

SOUČASNÁ VĚDA CHROMOTERAPII OCEŇUJE

 • Dánský lékař Niels Finsen, zakladatel moderní fototerapie, získal Nobelovu cenu za medicínu za výzkum účinků modrého světla v léčbě tuberkulózy
 • V moderní medicíně se terapie světlem běžně používá při léčbě širokého spektra akutních i nehojících se ran a na zmírnění některých typů bolesti
 • světelná terapie je využívána i u psychiatrických pacientů, trpících tzv. sezónní depresí

  

Diamantová mikrodermabraze                      

Diamantová mikrodermabraze se řadí mezi špičkové moderní kosmetické přístroje, které pracují na principech jemných mechanických obroušení epidermis za pomoci speciálního diamantového nástavce.

Za pomoci působení vakua se velice efektivně odstraňují nejrůznější nečistoty z jednotlivých pórů a samozřejmě se tak můžete zbavit i odumřelých kožních buněk.

Tím, že na kožní buňky působí vakuum, zlepšuje i lymfatickou drenáž celého obličeje, stimuluje krevní oběh a v neposlední řadě detoxikuje pokožku.

Podstatně se takto zkvalitní průchodnost vaší kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky.

Zmíněné kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vytváří postupně nová kolagenní a elastinová vlákna, což nastartuje tolik žádanou rejuvenaci (nastartování růstu nových, zdravých a elastických kožních buněk, které jsou odolné vůči vnějším vlivům, vrátí tak skutečný biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí).

 

 

 

SKINLIGHT je multifunkční kosmetický přístroj, který kombinuje různé klasické techniky, jejichž pomocí dosahuje účinného ošetření proti známkám stárnutí.

 

 

Při jednotlivých ošetřeních jsou postupně využívány techniky dermabraze pokožky diamantovými hroty, vakumterapie, elektroporace, fotoporace, fototerapie a kryoterapie. Synergické působení těchto technik pak vede k účinnému zmírnění a odstranění nejčastějších kosmetických vad jako je:

 • ochablá či stárnoucí pleť, pleť poškozená fotostárnutím
 • seboreická pleť
 • vrásky, rýhy a výrazové linky
 • poruchy pigmentace a keratinizace
 • jizvičky po akné či post-traumatické jizvy
 • problémy způsobené dehydratací pokožky

 

DIAMANTOVÁ DERMOABRAZE ( PEELING)

Díky fyzikálním vlastnostem diamantového prášku a prostřednictvím kovové sací hlavice dosahuje SKINLIGHT rychlejší a účinnější kontrolované abraze kůže.: Například: obličejový peeling, ošetření strií, keratózy, jizev po akné, seboroické kůže, prevence a ošetření stárnutí kůže, vrásky a pigmentové skvrny.

 

Diamantová vakuová mikrodermabráze

 

Toužíte po jemné, sametové pleti. Zvolte vakuovou mikrodermabrazi. Zmírňuje příznaky stárnutí kůže, úspěšně léčí akné a pigmentové skvrny způsobené slunečním zářením. Může odstranit i drobné jizvy a rozšířené kožní póry. To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti.

Co je to mikrodermabraze a k čemu se používá?

Mikrodermabraze je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť na obličeji. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky.

Zákrok je vhodný jak pro muže tak pro ženy a pro všechny typy pleti. Mikrodermabraze funguje na bázi mechanického peelingu a nahrazuje starší metodu dermabraze. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci hlavice s diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen“ a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře jsou na obličej po důkladném očištění naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebají do pokožky a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu, rozproudí se lymfatický systém, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.

Celý zákrok je samozřejmě bezbolestný, bez vedlejších účinků (těsně po aplikaci může být pleť mírně zarudlá, ale bez otoků) a také dostatečně rychlý, takže se nemusíte bát, že si budete na celou kůru muset vyhradit mnoho času.

Zákrok se doporučuje podstoupit více než jedenkrát, ale záleží především na stavu, ve kterém se vaše pleť nachází - starší pleť potřebuje důkladnější obnovu. Nejlepší je vše konzultovat s kosmetičkou a posléze určit, v jaké míře by opakování zákroku mělo být.

 

LYMFATICKÁ DRENÁŽ - Odvodnění (drenáže)

Použití sacích hlavic s teflonovým hrotem, které provádějí odvodňování obličeje. Tato hlavice je vysoce přizpůsobivá odlišným povrchům obličeje, čímž je dosahováno různých účinků:
• Aktivace krevního běhu.
• Odvodnění.
• Snížení přebytečné mastnoty v pórech.
• Snadnější odstraňování komedonů.

KRYOTERAPIE
Kryoterapie spočívá v aplikaci chladu na organizmus, přičemž se využívá jeho tonizačního a vypínacího účinku na kůži a dále jeho schopnosti docílit požadovaných anti-aging účinků, jako jsou zpevnění a uvolnění kůže.

MĚŘENÍ HYDRATACE
Abychom mohli ověřit účinky ošetření a poznat stupeň hydratace kůže, doporučuje se měření, a to jak před sezením, tak i po něm.

NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE NA PRINCIPU FOTOELEKTROPORACE

1. ELEKTROPORACE:

Jedná se o působení elektrických impulsů, které jsou schopny proniknout přes vrchní vrstvu pokožky a dále do buněčné membrány, kde vytvoří tzv. kanálky, kterými se dostávají účinné kosmetické látky přímo tam, kde je to nejvíc potřebné.

Současně dochází působením elektrického impulsu ke: stimulaci lymfy,stimulaci svalstva, zvýšení přívodu kyslíku do tkání, vpravení aktivních látek přímo do dermis.

Účinky tzv. TRANSKUTÁNNÍ ELEKTROPORACE jsou vědecky dokázány a to zejména v posledním desetiletí.

ELEKTROPORACE se provádí elektroporační hlavici pro aplikaci anti-aging ošetření kosmetickým přípravkem DermoActif značky SORISA, který je dodáván jako jednorázový roll-on, a který byl speciálně navržen pro tento proces.

Díky tomuto typu ošetření je dosahováno optimální hydratace kůže, mikrostimulace kožních cév a anti-aging účinků, a to již po několika málo sezeních. Jedná se o velice účinnou a nebolestivou alternativu k injekčním metodám.

2. FOTOTERAPIE:

FOTOTERAPIE je založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku.

Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následného viditelného vyhlazení vrásek v obličeji.

Pevná maska speciálně vyvinutá pro aplikaci červeného LED světla o vlnové délce 617 nm. Tato maska má stimulační účinek na syntézu kolagenu, dále má vasodilatační (rozšiřující cévy) účinek (fototerapie), schopnost dopravit kosmetický přípravek do pokožky (fotoporace) a vysílá proud MFM (elektroporace), který působí v kombinaci s aplikací zevní gelové masky HydroCare. HydroCare obsahuje kromě jiných složek také vitamín E, jehož antioxidační efekt má velkou schopnost hydratace pokožky a působí v prevenci vrásek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                  

 

 

 

Pro koho a jaký je účinek?
Kyslíková terapie je pro všechny věkové skupiny. Podle druhu séra, které v průběhu ošetření kosmetička aplikuje, můžeme díky kyselině hyaluronové bojovat se zašedlou pletí a vráskami, vitaminem C proti pigmentovým skvrnám a AHA kyselinami proti akné.

Kyslíková terapie je doporučena všem, kteří chtějí oživit a omladit pokožku, kuřákům a lidem s hektickým životním tempem. Nic vás nebolí a výsledky jsou ihned viditelné. Jediným mínusem metody může být právě její cena, která běžně dosahuje až 1800Kč za jedno ošetření! S touto nabídkou Vás to ovšem trápit nemusí!

 

Zde můžete shlédnout průběh kyslíkové mezoterapie: http://www.oxystar.cz/img/oxynergy.wmv

 

Restrukturalizace, výživa, zvlhčení a ošetření vrásek za jednu hodinu. Oxygen Lift se svými základními výživnými prvky obnoví vaši pleť bez chirurgického zásahu.

 • Hloubkové čištění
 • Jemný peelingový krém odstraňující mrtvé buňky a nečistoty
 • Meso-Oxygen a Hyalu tense sérum (Hyaluronická kyselina a Argireline)
 • Ošetření obličeje a krku alikací Hyalu-tense séra
 • Kyslíková terapie, 20 až 30 minut

Tato metoda je mnohem výhodnější než botulinové injekce, aplikace se neprovádí jehlami, je tedy bezbolestná a při tom účinná a příjemná. Nemění se mimika ani výraz obličeje, nenese s sebou žádné riziko a je vhodná v každém věku. Efekt je výrazný, jasně viditelný a dlouhotrvající.

Pro dokonalý a trvalý efekt je zapotřebí kůru během 2 až 3 týdnů 4x zopakovat.

Co lze od kyslíkové tereapie očekávat?

 • výraznou redukci hlubokých vrásek
 • redkukci drobných rýh a vrásek
 • omezení mimických vrásek
 • omlazení pleti – podpora tvorby kolagenu
 • regenerace pleti
 • hojení a zklidnění problematické a citlivé pleti

Kyslíkovou terapii je možné aplikovat i vnitřně pomocí „dýchacích brýlí“ a zde můžeme očekávat

 • zlepšení koncentrace a paměti
 • zvýšení imunity
 • snížení stresu
 • regenerace
 • zlepšení dýchání (astma, bronchitidy,kuřáci..)
 • zpomalení stárnutí
 • prevence rakoviny
 • zlepšení depresivních stavů
 • pomocná léčba při vsokém tlaku, cukrovce,cévních problémech, migréně, očních chorobách

OXYLIFE BEAUTY

Oxylife.jpg

 

Díky kyslíkové stříkané kosmetice dostane vaše pleť čerstvou kyslíkovou sprchu, která vyvolá energetickou reakci. Již po první aplikaci vidíte změny na vaší pleti. Kyslíková stříkaná kosmetika je proud 96% koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem vstřikuje účinný roztok okysličeného oleje, aloe vera a dalších na váš obličej a dekolt. V pokožce pak dochází k reakci - rychlé obnově buněk, současně je pleť nenapodobitelně jemná, vypjatější, jemné vrásky se vyhladí. Tento účinek trvá cca 3-5 dnů, po opakování kůry 2-4x efekt přetrvává několik měsíců.HLOUBOVÁ REGENERACE VLASŮ ZASTUDENA POMOCÍ ULTRAZVUKU

Skutečná revoluce ve vlasové péči

ULTRASONIC REPAIRING SYSTEM
Novinka v péči o vlasovou strukturu. Pomocí infračervených paprsků a ultrazvuku pronikají léčebné produkty snadněji do vlasů, tím se posiluje a opravuje vlasové vlákno. Dochází k hloubkové regeneraci vlasů a k vyhlazení vlasové kutikuly (povrch vlasů). Účes lépe drží tvar a vlasy získávají lesk.

 

 • princip ultrazvuku je vysoký kmitočet chvění
 • toto chvění proměňuje při normální teplotě vodu, proteiny a další výživné substance obsažené ve vlasových léčebných produktech do plynných mikroskopických částic
 • tyto velmi malé molekuly, proniknou snadněji do vlasové struktury
 • dokonale podporuje hloubkovou léčbu vlasové struktury
 • posiluje a opravuje vlasové vlákno
 • dokonale vyhlazuje vlasovou kutikulu a dodává vlasu pružnost

 

 

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.