GERMAINE DE CAPUCCINI

Germaine de Capuccini je luxusní španělská kosmetická značka, která se prodává ve více jak 80 zemích světa a za svou 45 letou historii si vysloužila místo mezi top značkami v péči o pleť a tělo.

Germaine de Capuccini byla založena Carmen Vidal-Ballester v krásné, odlehlé vesnici Alcoy ve Španělsku. Od útlého věku Carmen jevila zájem o přírodní kosmetiku, studovala na fakultě lékařství v univerzitě v Alžíru. Po studiích se přestěhovala do Paříže, rodiště kosmetiky a dále rozvíjela svou vášeň k estetice a kráse.

Poté, co se usadila v Alcoy, malé vesničce v kopcích Španělska obklopena olivovými háji a pomerančovými sady v roce 1964, Carmen začala podnikat v oboru krásy a nabídla svým klientům božské produkty, které sama vyrobila v kuchyni jejího malého salonu krásy. Tehdy se zrodil Germaine de Capuccini.

Po 45 letech Germaine de Capuccini zaznamenala fenomenální růst z těchto skromných začátků a dnes zahrnuje zkušenosti více než dvou set specializovaných odborníků, kteří se specializují na péči o pleť, tělo a lázeňskou péči.

Germaine de Capuccini je závazek prvotřídní kvality, to znamená, že každé ošetření a výrobek je předmětem vyčerpávajícího testování, kontroly kvality a účinnosti. Každý vývoj je pod dohledem lékařů a estetiků k dosažení rovnováhy mezi krásou a pohodou.

Testy kvality zaručují nejen subjektivní, ale i objektivní účinnost produktu. Španělská firma profesionální kosmetiky GDC vlastní certifikát kvality ISO 90001:2000, certifikát životního prostředí ISO 14001, zákon prevence bezpečnosti pracovníků, která má rodinný program EFR-1000 1-ED.1. Dále certifikát CO2ZERO, který povoluje firmě kompenzovat emise CO2 v atmosféře. Firma Germaine de Capuccini šla dále za hranici všech těchto povinných certifikátů a dobrovolně získala další certifikát, a to Plnění dobrých praktik výroby kosmetických produktů (BPPPC). Vlastní také certifikát ECOCERT na organické kosmetické produkty.

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.