KEENWELL VÁNOČNÍ BALÍČEK. OPTIMA 50ml + 30ml + 20ml

Záruka:
dva roky
Kód:
809

KEENWELL VÁNOČNÍ BALÍČEK. OPTIMA 50ml + 30ml + 20ml


Vánoční balíček Keenwell Optima 2023 je navržen speciálně pro léčbu známek stárnutí. Viditelně zlepšuje, předchází a redukuje vrásky a mimické linky aktivací buněk vaší dermis, takže budete mít viditelně hladší, pevnější a mladší obličej.

Dejte sbohem vráskám!

Balení obsahuje:

1. OPTIMA DENNÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM S TROJÍM ÚČINKEM.

S koenzymem Q10.
Antioxidant.
Aktivuje buněčný metabolismus.
Den.
50 ml sklenice.
2. KONCENTROVANÉ SÉRUM PROTI VRÁSKÁM 30,5% AKTIVNÍ KOMPLEX

30 ml kapátko.
Ráno a večer.
S kyselinou hyaluronovou.
Proti vráskám.
Zlepšuje pevnost.
3. PROGRESIF EYE CONTOUR

Trojitá akce.
Den noc.
Lehká textura.
20ml tuba.

Co obsahuje a k čemu slouží?

1. OPTIMA DENNÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM S TROJÍM ÚČINKEM

Denní krém, který nabízí lehký a rychlý způsob, jak se vypořádat s příznaky stárnutí. Je navržen tak, aby  zlepšil a rozmazal vzhled tří typů vrásek  (povrchové, výrazné a hluboké) při zachování trojúhelníku krásy. S hlubokým hydratačním a antioxidačním účinkem jeho aktivní složky stimulují buněčnou aktivitu a zpomalují stárnutí pokožky.

2. KONCENTROVANÉ SÉRUM PROTI VRÁSKÁM

Jedná se o vysoce koncentrované ošetření, které zabraňuje,  bojuje a zvrací viditelné známky stárnutí . Je to veganské složení, které pomáhá  okamžitě zlepšit vrásky a mimické linky.  Redukuje tři typy mimických vrásek a  dlouhodobě zlepšuje vzhled pleti. 

3. PROGRESIF EYE CONTOUR

Inovativní receptura  s účinnou kombinací moderních aktivních složek, které synergicky působí na odstranění tmavých kruhů, váčků a známek únavy v oblasti očních kontur. Koncentrované sérum speciálně vytvořené pro  ošetření očních kontur s mnoha výhodami. S účinkem proti stárnutí, proti otokům, proti tmavým kruhům, revitalizační a proti únavě. Výsledkem je  oživený vzhled bez tmavých kruhů, váčků nebo výrazových linek  a svěžejší, jasnější a odpočatější vzhled.

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.