Keenwell hydratační balíček 2023 50+30+50ml LIMITOVANÁ EDICE za skvělou cenu

Záruka:
dva roky
Kód:
799
Expedice:
skladem u dodavatele

Keenwell hydratační balíček 2023 50+30+50ml LIMITOVANÁ EDICE za skvělou cenu

Tři kosmetické produkty, které poskytují spolu s maximální hloubkovou hydratací vůni moře, řas a ledu v kombinaci s jemnými ovocnými a ovocnými tóny.

1.Hyal krém 50ml

Inovativní krém s obláčkovou texturou, s kyselinou hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech a 100% přírodním hydratačním extraktem, který přispívá k poskytování silné a trvalé hydratace zevnitř, pomáhá snižovat šupinatění a zlepšuje nepohodlí pokožky pro zdravější pokožku, je šťavnatější a jemnější . a elastičtější texturu .

Textura se sametovým povrchem podobným mraku, který se okamžitě vstřebává. Hladký povrch zanechá vaši pokožku lehkou a bez lesku. Nezanechává žádné mastné zbytky a poskytuje vaší pokožce okamžitý komfort .

2. Hyal sérum 30ml

Obličejové sérum s kyselinou hyaluronovou o různé molekulové hmotnosti a 100% přírodním hydratačním extraktem, který tvoří trojrozměrnou síť, která přesně zasahuje do různých vrstev pokožky, doplňuje vodu zvenčí a zadržuje ji zevnitř . Pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost pokožky a rychle obnovuje bariérovou funkci, aby se zabránilo dehydrataci.

Bezolejové sérum s ultra lehkou texturou, snadno se nanáší a rychle se vstřebává.

3.Hyalová maska 50ml

Sofistikovaná gelová maska ​​s kyselinou hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech a 100% přírodním hydratačním extraktem, které pomáhají obnovit hydrataci zevnitř a snižují transepidermální ztrátu vody pro opravu poškozené stratum corneum, zabraňují dehydrataci, zlepšují měkkost a vláčnost. hladkost pokožky, snížení odlupování a nepohodlí pokožky.

Navíc zanechává pokožku příjemně provoněnou a má krémovou texturu, snadno se nanáší a rychle se vstřebává .

 

Složení:

  • Hyaluronát sodný s ultravysokou molekulovou hmotností vytváří na pokožce hustý ochranný film, který snižuje ztrátu vody zevnitř a zároveň poskytuje 24hodinovou hydrataci a ochranu proti znečištění / proti UV záření.
  • Hyaluronát sodný zadržuje vodu na povrchu pokožky a vyživuje stratum corneum .
  • Adsorpční hyaluronát sodný lehce přilne ke stratum corneum, poskytuje vynikající hydrataci a opravuje poškozenou stratum corneum .
  • Hyaluronát sodný s extrémně nízkou molekulovou hmotností rychle proniká do epidermis a dermis, hydratuje a obnovuje pokožku zevnitř .

Na druhou stranu obsahuje také aktivní Pentavitin®, 100% přírodní složku , pocházející z rostliny, která má schválení ECOCERT a certifikaci NATRUE. Jeho účinnost je založena na jeho jedinečném složení, podobném složení sacharidového komplexu, který se nachází v lidské kůži, a jeho jedinečném mechanismu vazby na pokožku.

PENTAVITIN® zaručuje okamžitou a hlubokou hydrataci, vytváří rezervu vlhkosti, která vydrží 72 hodin . Kromě toho zlepšuje měkkost a hladkost pokožky a snižuje šupinatění a nepohodlí pokožky.

 

 

 

 

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.