Keenwell balíček 2023 pro citlivou pleť 50+30+50ml LIMITOVANÁ EDICE za skvělou cenu

Záruka:
dva roky
Kód:
802
Expedice:
skladem u dodavatele

Keenwell balíček 2023 pro citlivou pleť 50+30+50ml LIMITOVANÁ EDICE za skvělou cenu

NOVÉ BALENÍ pro dosažení hydratované a omlazené pokožky, a tím zlepšení jejího vzhledu a pohodlí. Tři produkty pro váš kosmetický rituál, které regenerují vaši pokožku .

Tento balíček obsahuje:

1. Cicage Cream

  • Pro suchou nebo citlivou pokožku
  • 50 ml sklenice.
  • Lze použít ve dne i v noci

2. Cicage Sérum

  • Pro suchou nebo citlivou pokožku
  • 30 ml kapátko.
  • Lze použít ve dne i v noci

3. Cicage Mask

Regenerační rituální balíček

Tento balíček je určen zejména pro suchou, citlivou a podrážděnou pokožku. Balíček, který kombinuje tři produkty s extraktem z centella asiatica, který má velkou sílu regenerace a aktivace buněk v kombinaci s panthenolem.

Nejen, že pomáhá vaší pleti obnovit její bariérovou funkci, zabraňuje transepidermální ztrátě vody a zlepšuje hydrataci, čímž stimuluje regenerační procesy, ale také ji chrání a zklidňuje .

Pomáhá zklidnit pokožku (zejména citlivou z různých příčin), zlepšit hloubkovou hydrataci pokožky, podporuje její regeneraci, stimuluje opravu a předchází známkám stárnutí . Kromě toho pomáhá zlepšit jeho vnější vzhled a texturu . Poskytuje pokožce pocit pohody a pohodlí.

Má jemnou vůni se slabými květinovými tóny mimózy se sladkým pozadím.

Co obsahuje a k čemu slouží?

 

1. Cicage Cream

Inovativní krém s obláčkovou texturou, s mimořádným extraktem z centella asiatica a panthenolem, které zklidňují a regenerují vaši pokožku. Nová textura se sametovým povrchem podobným mraku, který se okamžitě vstřebá a zanechá hladký povrch, který zanechá vaši pokožku lehkou a bez lesku . Na pokožce je lehký a nezanechává mastné zbytky. Poskytuje pokožce okamžitý komfort.

2. Cicage Sérum

Výkonné multifunkční sérum na obličej s mimořádným výtažkem z centella asiatica s velkou silou regenerace a aktivace buněk a panthenolem, které z něj dělají silný nástroj k zabránění ztrátě vlhkosti, posílení bariérové ​​funkce, stimulaci produkce kolagenu pro zvýšení schopnosti opravy pokožky a pomoc v boji stárnutí kůže . Žádné oleje. Ultralehká textura, snadno se nanáší a rychle se vstřebává.

3. Cicage Mask

Sofistikovaná gelová maska, která pomáhá zklidnit pokožku (zejména citlivou z různých příčin), zlepšit hydrataci, napomáhá regeneraci pokožky a pomáhá předcházet známkám stárnutí . Kromě toho pomáhá zlepšit jeho vnější vzhled a texturu, poskytuje pocit pohody a pohodlí. Krémová textura, snadno se nanáší a rychle se vstřebává.

Kdo to může použít?

Pro suchou, citlivou nebo mladou pleť, která potřebuje zklidnění, která chce vypadat hydratovaná, pečovaná a regenerovaná.

 

 

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.