Reference

 příjemné prostředí, relax, šikovná paní kosmetička. Určitě přijdu zas.

Děkujeme a těšíme se na vaši další návštěvu.
Salon Helena 

  Do salonu Helena chodím pravidelně a vždy jsem spokojena. Prostředí příjemné a kosmetické ošetření skvělé a viditelné.

Děkujeme za skvělé hodnocení a těšíme se na vaši další návštěvu.

Příjemné prostředí i obsluha. Procedura velmi prijemna, skvělý relax. Již po první proceduře se mým nohám ulevilo a přestaly natekat v horkém počasí. Pět "ležení" příjemně uteklo a tak se těším na dalších 10. 

Děkujeme za skvělou recenzi a těšíme se na další návštěvu.
Krásný zbytek léta
Salon Helena 

Velice příjemné a ochotné pracovnice, doba objednání krátká, péče kvalitní. Příjemné prostředí. Moc děkuji a jen doporučuji

Děkujeme za úžasnou recenzi - velmi si jí vážíme a doufáme, že nás opět navštívíte.
Salon Helena 

 

Můj muž si pokaždé myslí, že přišla domů jiná žena po kosmetické proceduře paní Šárky. Vřele doporučuji již několik let. Děkuji, Hanka.

 

Super prostrědí, dobrá práce

Děkujeme.
Salon Helena 

 

Velmi ráda navštěvuji salon Helena, a užívám si služeb jak kosmetických tak i kadeřnických. Personál je velmi příjemný ať to je kosmetička p. Šárka tak i kadeřnice p. Štěpánka. Mají profesionální přístup a rády a ochotně splní má přání. Velmi se těším na opakované návštěvy a relax. Lída Spiclová

 

 

 Kadeřnice milá, ochotná, velmi šikovná, dobře mi poradila. Prostě skvělé služby ve všech ohledech. Naprostá spokojenost. 

 Není co vytknout, lze jen chválit

Děkujeme za skvělé hodnocení
Salon Helena 

 

Chcete zkrášlil, chcete omladit nebo se nechat aspoň chvilku hýčkat? Určitě ano. Vždyť si to za hýčkáni svých nejbližších zasloužíme. Tak přijde do salonu Helena. Šárka se o vás perfektně postará. Nebojte se. Odpočinete si a uděláte něco pro sebe. Já chodím. Taky se nechám ráda aspoň chvilku hýčkat.

Renata

Děkujeme a těšíme se na vaši další návštěvu

Salon Helena