Orofluido Mask - hloubková regenerační maska na vlasy 250ml

Orofluido Mask - hloubková regenerační maska na vlasy 250ml

Orofluido Mask - vhodná pro narušené vlasy

Orofluido Mask - hloubková regenerační maska na vlasy, vhodná pro silněji narušené vlasy

Regenerační maska na vlasy, která doplňuje sortiment velmi úspěšné a oblíbené řady Orofluido. Tato hloubkově rekonstrukční maska je vytvořena pro vlasy silně poškozené např. chemickým zásahem. Stejně jako všechny přípravky této řady obsahuje maska na vlasy olej ze šáchoru jedlého, což je organický olej bohatý na mastné kyseliny. Poskytuje ochranu před volnými radikály a dodává vlasům hebkost. To vše je umocněno obsahem arganového a lněného oleje, což regenerační účinek dokonale podporuje. Maska na vlasy Orofluido je výbornou lázní pro všechny vlasy, které potřebují hýčkat a znovuobnovit svou pevnost a lesk.

Vhodné pro: chemicky narušené vlasy, které potřebují více a hloubkověji zregenerovat

Použití: naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy, nechte působit 3 min. a opláchněte. Pro dosažení intenzivnějšího efektu můžete do této masky přidat 2 až 3 kapky elixíru Orofluido.

250ml

Orofluido

Řada Orofluido nabízí 5 produktů, které jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Nejdete zde přípravky určené na běžné používání a také přípravky na intenzivnější regeneraci hlavně chemicky poškozených vlasů a vlasů bez lesku. Olejíček z řady Orofluido je neoplachovací elixír na vlasy, který je vyroben ze směsi tří vzácných přírodních olejů a získal ve světě několik ocenění.

EAN:
8432225063263
Záruka:
2roky
Kód:
201
Expedice:
skladem
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.