Keenwell SENSITIVE. Protective Moisturizing Day Cream 50 ml

Keenwell SENSITIVE. Protective Moisturizing Day Cream 50 ml

Esenciální krém pro suchou pleť

Keenwell SENSITIVE. Protective Moisturizing Day Cream 50 ml

O produktu

Rychle se vstřebávající denní krém s příjemnou texturou. Krém má protizánětlivé a protidráždivé účinky. Posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a podporuje krevní oběh. Pomáhá předcházet stárnutí pleti.

Způsob použití

Naneste krém na obličej a krk, jemně vmasírujte.

Účinné látky

NANO LIPIDY Z PRÁVENKY LATNATÉ

  • Předchází stárnutí pleti
  • Antioxidant
  • Hypoalergenní
  • Protizánětlivé účinky

EXTRAKT ZE SMRKU ZTEPILÉHO

Přírodní antioxidant, získaný z norských smrků. Je obzvláště účinný jako přípravek pro potlačení volných radikálů a jako přírodní konzervant.

MOLEKULOVÝ FILM S VITAMINEM A

Nově přepracovaný způsob ochranné vrstvy, která chrání vstřebávání retinolu (vitamin A1) před oxidací a podporuje jeho vstřebávání. Retinol urychluje dělení buněk, zvyšuje enzymatickou aktivitu a upravuje rohovatění (keratinizace). Pokožka a škára jsou následně silnější a kůže získá na pružnosti a pevnosti.

MODIFIKOVANÝ KUKUŘIČNÝ OLEJ

Obsahuje modifikované glykol triestery z kukuřičného oleje. Jsou velmi bohaté na kyseliny linolovou, olejovou a palmitovou. Mají protizánětlivé, protidráždivé účinky. Tyto látky podporují cirkulaci krve v kožních vrstvách a omezují reakce pleti na různé dráždivé látky z vnějšího prostředí.

BISABOLOL

Účinná látka z heřmánku čistí pleť a má protizánětlivé účinky.

STIMUTEX

Látka, která se získává z klíčků ječmene, výtažků bambuckého másla a arganového oleje. Je látka s výbornými účinky při péči o velmi suchou citlivou pleť. Dobře chrání pleť před alergizujícími látkami.

OLIGOSACHARIDY Z MOŘSKÝCH ŘAS

Oligosacharidy jsou získané z řasy Kombu. Výtažek chrání buňky před slunečním zářením a tím ochraňuje DNA a bílkoviny v buňkách. Omezuje poškození pleti způsobené UV zářením a znečišťujícími prvky z vnějšího okolí.

Záruka:
dva roky
Kód:
537
Expedice:
skladem
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.