Keenwell Modeling set 200+150+200 ml

Keenwell Modeling set 200+150+200 ml

Dokonalá péče o tělo obsahuje tři produkty - SLEVA do vyprodání zásob

Dokonalá péče o tělo obsahuje tři produkty

LIPO-SLIMING TREATMENT ACTIVE
DRENO-MASSAGE STUBBORN AREAS
CZ Liporedukční drenomasážní krém pro problematické oblasti - Liporedukční ošetření speciálně vyvinuté pro boj s adipozity a celulitidou, která se vyskytuje na nejvíce problematických oblastech (stehna, hýždě, madla lásky, břicho, paže atd.) Se silnými lypolitickými ingrediencemi, které ve vzájemné kombinaci a symbióze odlehčují tkáně a posilují a urychlují odstraňování mastných kyselin z tukové tkáně tak, aby se úspěšně snížil obsah tuku. Stimuluje mikrocirkulaci, zpevňuje a přetváří siluetu, zamezuje znovuobjevení celulitidy.

LIPO-SLIMMING NIGHT
TREATMENT INTEGRAL ACTION
CZ Zeštíhlující noční ošetření s komplexním účinkem - Intenzivní liporedukční ošetření s dvojitým efektem (teplý/chladivý.) Vysoká koncentrace účinných látek speciálně upravených pro komplexní hubnutí a zeštíhlující efekt během noci podporuje lipolýzu, kdy je pokožka nejvnímavější a snižuje lokalizované tukové zásoby, stimuluje mikrocirkulaci, odvodňuje a brání ve vzniku nových tukových buněk.

BODY SCRUB GEL
CZ Tělový gelový peeling - Jemné exfoliační částečky a sametově jemná textura čistí pokožku do hloubky, odstraňuje odumřelé kožní buňky aniž by ji vysušovala zlepšuje buněčnou obnovu, mikrocirkulaci, zjemňuje a zpevňuje pokožku. Okamžitě je pokožka jemná a zářivá. Speciálně vytvořeno pro produkty řady Modeling

EAN:
8435002124218
Záruka:
2roky
Kód:
475
Expedice:
skladem
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.