Keenwell BB Cream s omlazujícím a ochranným efektem č.1 40 ml

Keenwell BB Cream s omlazujícím a ochranným efektem č.1 40 ml

Velmi dobře se přizpůsobí každému odstínu pleti a vytváří tak přirozený efekt

Firma Keenwell ukončila dovoz do ČR - máme pro vás plnohodnotnou osvědčenou náhradu - najdete na následujícím odkazu, k dispozici jsou i vzorky:

Skynedor CC kvrém SPF č.1 

Keenwell BB Cream je ideálním přípravkem pro ženy, které nesnesou na své pleti make-up a přesto chtějí tón pleti sjednotit a decentně zakrýt drobné nedostatky.

Nemá silnou krycí schopnost a proto se velmi dobře přizpůsobí každému odstínu pleti a vytváří tak přirozený efekt.

BB Cream je přípravek mezi tónovacím krémem a make-upem a obsahuje i léčivé a hydratační složky. Sjednocuje tón pleti, minimalizuje póry, rozjasňuje, hydratuje, opravuje nedokonalosti, má antioxidační vlastnosti a díky SPF 20 pleť chrání před nepříznivými vlivy slunečního záření.

 

Revoluční produkt hydratuje, ošetřuje a chrání pokožku s neuvěřitelně přirozeným výsledkem. Díky svým přírodním pigmentům vyrovnává tón pleti a koriguje její případné nedokonalosti. Dlouhodobě pokožku zvláčňuje, hydratuje a chrání jí před slunečním zářením a znečištěným životním prostředím.

 

ZPŮSOB APLIKACE: Jemně naneste na celý obličej - dokonale nahradí váš denní krém

Tónující krém

Spojuje vlastnosti hydratačního krému a krycího make-upu. Je lehčí než make-up, výhodou je, že vytváří mnohem přirozenější vzhled. Oceníte i aplikaci, která je snadná. Pracuje se s ním stejně jako s klasickým krémem. Nemusíte se obávat nehezkých fleků. Tónující krém zakryje lehké nedostatky a rozjasní pleť.

  • Pro koho je vhodný?

Na věku nezáleží, důležité je si uvědomit, zda nám jde o sjednocení tónu pokožky, nebo o kvalitní zakrytí nedokonalostí ve tváři. V druhém případě spíše sáhněte po kvalitním make-upu. Pokud pozorujete první vrásky, pořiďte si tónující krém s anti-age efektem.

  • Jak s ním pracovat?

Máte hned několik možností. Zvolit můžete houbičku či štětec, ale prsty vám v tomto případě zcela postačí. Nanášejte vždy raději menší množství a postupně přidávejte. Je to lepší než mít krému na pleti moc a nemít ho kam rozetřít. Pro delší výdrž určitě pleť ještě zafixujte pudrem.

EAN:
8435002119672
Záruka:
2roky
Kód:
133
Expedice:
skladem
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.