KEENWELL

Profesionální kosmetika Keenwell je luxusní Španělská pleťová a dekorativní kosmetika. Čeští uživatelé - uživatleky tuto kosmetiku s oblibou používají více jak 25 let. Uživatele kosmetiky Keenwell poznáte podle krásné pleti a  dobré nálady. Připojte se k nim i Vy!

 

Značka Keenwell je na trhu od roku 1972, její vzni podnítil záměr spojit svět luxusu a aktuálních vědeckých poznatků. Na Českém i Slovenském trhu tato značka patří mezi ověřené a stále více vyhledávané značky, a to nejen kvůli skvělým vlastnotem, perfektnímu vzhledu, ale také díky dobrému poměru cena vs. kvalita.

Vaše pleť si bude užívat maximum dokonalé péče i příjemnou texturu přípravků.

Zažijte Španělskou atmosféru na vlastní kůži. Španělská kosmetika Keenwell nabízí bohatou škálu výrobků pleťové i dekorativní kosmetiky. Přípravky značky Keenwell jsou určeny rovněž k profesionálnímu použití v kosmetických salónech.

V nabídce dekorativní kosmetiky vás okouzlí svými make-upy.

U zrodu Keenwell byl sen a vize Joseho Campose vytvořit takovou řadu kosmetiky, která by umožnila všem ženám uchovat si svou přirozenou krásu. Svou první linií nazvanou „Země na Nilu“ vykonal v 70. letech ve světě kosmetiky doslova revoluci. Jeho společnost si rychle vydobyla skvělou pověst a získala i velké množství spokojených zákaznic, které oceňují inovaci, zapojení nejnovějších vědeckých poznatků a především absolutní kvalitu všech přípravků Keenwell.

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.