Keenwell EE Cream + dárek v hodnotě 545korun

Keenwell EE Cream + dárek v hodnotě 545korun

Tónovací krém, který vhodně nahradí mat finish

 

Extrémně sametový, lehký, tónovací krém, který má SPF20 a dodává antioxidanty, má hydratační a zpevňující účinky, obsahuje novou generací korekčních a zjasňovacích pigmentů, které vytvoří bezvadnou a dokonalou pleť. Přirozeně skrývá nedokonalostí pokožky jako jemné linie, vrásky, tmavé skvrny, akné, kuperozu i rozšířené póry.

 

 Jak používat: po ošetření pečlivě aplikujte na obličej a spojte se špičkami prstů od středu obličeje směrem ven k uším. Pro všechny typy pokožky.

Tónující krém

Spojuje vlastnosti hydratačního krému a krycího make-upu. Je lehčí než make-up, výhodou je, že vytváří mnohem přirozenější vzhled. Oceníte i aplikaci, která je snadná. Pracuje se s ním stejně jako s klasickým krémem. Nemusíte se obávat nehezkých fleků. Tónující krém zakryje lehké nedostatky a rozjasní pleť.

  • Pro koho je vhodný?

Na věku nezáleží, důležité je si uvědomit, zda nám jde o sjednocení tónu pokožky, nebo o kvalitní zakrytí nedokonalostí ve tváři. V druhém případě spíše sáhněte po kvalitním make-upu. Pokud pozorujete první vrásky, pořiďte si tónující krém s anti-age efektem.

  • Jak s ním pracovat?

Máte hned několik možností. Zvolit můžete houbičku či štětec, ale prsty vám v tomto případě zcela postačí. Nanášejte vždy raději menší množství a postupně přidávejte. Je to lepší než mít krému na pleti moc a nemít ho kam rozetřít. Pro delší výdrž určitě pleť ještě zafixujte pudrem.

 

Přirozený odstín lehkého opálení

dárek - liftingové  serum v hodnotě 545korun

EAN:
8435002124522
Záruka:
dva roky
Kód:
519
Expedice:
skladem
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.