GERMAINE DE CAPUCCINI

Germaine de Capuccini je luxusní španělská kosmetická značka, která se prodává ve více jak 80 zemích světa a za svou 45 letou historii si vysloužila místo mezi top značkami v péči o pleť a tělo.

Germaine de Capuccini byla založena Carmen Vidal-Ballester v krásné, odlehlé vesnici Alcoy ve Španělsku. Od útlého věku Carmen jevila zájem o přírodní kosmetiku, studovala na fakultě lékařství v univerzitě v Alžíru. Po studiích se přestěhovala do Paříže, rodiště kosmetiky a dále rozvíjela svou vášeň k estetice a kráse.

Poté, co se usadila v Alcoy, malé vesničce v kopcích Španělska obklopena olivovými háji a pomerančovými sady v roce 1964, Carmen začala podnikat v oboru krásy a nabídla svým klientům božské produkty, které sama vyrobila v kuchyni jejího malého salonu krásy. Tehdy se zrodil Germaine de Capuccini.

Po 45 letech Germaine de Capuccini zaznamenala fenomenální růst z těchto skromných začátků a dnes zahrnuje zkušenosti více než dvou set specializovaných odborníků, kteří se specializují na péči o pleť, tělo a lázeňskou péči.

Germaine de Capuccini je závazek prvotřídní kvality, to znamená, že každé ošetření a výrobek je předmětem vyčerpávajícího testování, kontroly kvality a účinnosti. Každý vývoj je pod dohledem lékařů a estetiků k dosažení rovnováhy mezi krásou a pohodou.

Španělská kosmetika, která zkoumá a vyvíjí kosmetické výrobky a ošetření a dodává je do exkluzivních profesionálních kosmetických salonů. Více než 45 let působení v profesionálním kosmetickém sektoru. S týmem více než 350 profesionálů, převážně žen. Přítomna ve více než 80 zemích po celém světě. 18 000 kosmetických salonů po celém světě pracuje s kosmetikou GDC. GDC má k dispozici moderní prostory o velikosti 18 000 m2. Značka má 500 artiklů a dále se vyvíjí. Se sídlem společnosti: Carretera de Alicante, 86 03801 ALCOY, Alicante Španělsko

NEJVĚTŠÍ HODNOTY FIRMY: VÝZKUM, ROZVOJ A INOVACE Profesionalita a serióznost, kvalita a účinnost ošetření v salonech a produkty na domácí použití, neustálé úsilí výzkumu a rozvoje, zachování a ochrana životního prostředí patří mezi faktory, které nejlépe definují firmu Germaine de Capuccini. Je to svět účinných formulací a vynikajících textur, které jsou utvořeny, aby nám dodaly specifickou odpověď na každou kosmetickou potřebu, a nabízí řešení pro každého z nás. V profesionálním kosmetickém sektoru má Germaine de Capuccini laboratoře I+D+i jedny z nejrozvinutějších v Evropě. Tvoří je tým špičkových odborníků, kteří vyvíjejí exkluzivní formulace z inovačních surovin, aby tak docílili tu nejlepší účinnost svých produktů. Přípravky a ošetření značky GDC jsou podstoupeny rigorozním testům účinnosti, které byly vypracovány na základě úzké spolupráce lékařů a kosmetiček.

Tyto testy zaručují nejen subjektivní, ale i objektivní účinnost produktu. Španělská firma profesionální kosmetiky GDC vlastní certifikát kvality ISO 90001:2000, certifikát životního prostředí ISO 14001, zákon prevence bezpečnosti pracovníků, která má rodinný program EFR-1000 1-ED.1. Dále certifikát CO2ZERO, který povoluje firmě kompenzovat emise CO2 v atmosféře. Firma Germaine de Capuccini šla dále za hranici všech těchto povinných certifikátů a dobrovolně získala další certifikát, a to Plnění dobrých praktik výroby kosmetických produktů (BPPPC). Vlastní také certifikát ECOCERT na organické kosmetické produkty.