AQUASPHERA - Intensive moisturizing serum anti-age 50ml

AQUASPHERA - Intensive moisturizing serum anti-age 50ml

Dokonalá hydratace po celý rok

AQUASPHERA - Intensive moisturizing serum anti-age

O produktu

Vzhledem k vysokému obsahu hyaluronátu sodného hydratuje pokožku do hloubky a snižuje tvorbu vrásek a zvyšuje pružnost pokožky. Reguluje vlhkost pokožky díky dlouhotrvajícímu hydratačnímu účinku zvyšujícímu pružnost pokožky a posiluje obranné složky pokožky proti přírodnímu podráždění.

Způsob použití

Používejte ráno nebo večer po očištění, jemně roztírejte po tvářích a obličeji a masírujte.

Účinné látky

HYALURONÁT SODNÝ

Nízkomolekulární složky. Díky svým malým rozměrům je schopen proniknout do hloubky pokožky. Posiluje makromolekulární extracelulární matrici, zvyšující pružnost pokožky a posilující udržitelnost vody.

PENTAVITIN

Unikátní aktivní složka, která reguluje hydratační proces pokožky a zadržitelnost vody v jednom. Jeho složení je velmi podobné přírodním sacharidům, jejichž podíl najdete v lidské kůži. Funguje jako regulátor vlhkosti díky velké kapacitě udržitelnosti vody, která poskytuje dlouho trvající hydratační efekt.

ŘEPKOVÝ OLEJ

Přírodní tekuté změkčovadlo slouží proti zarudnutí. Má vysoký obsah tokoferolu a Fitoestrolu, snižuje napětí pokožky způsobené UV zářením a přírodním znečištěním.

OLEJ MEADOFOAM

Obsahuje dlouhé řetězce mastných kyselin, které obnovují přirozenou bariéru pleti a zabraňují transepidermálnímu odpařování. Široce používán v kosmetice a péči o vlasy díky své hydratační schopnosti

 

 

Záruka:
2roky
Kód:
472
Expedice:
skladem
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.